Personeelsuitje in Arnhem organiseren?
Op zoek naar een leuk en origineel personeelsuitje in Arnhem? ArnhemLife organiseert gezellige, actieve en verrassende bedrijfsuitjes voor kleine én grote groepen. Van een ontspannen stadswandeling met gids tot een culinaire Hap & Stap, bierwandeling, fietstour of compleet programma op maat.
Samen ontdekken, lachen, lekker eten en ondertussen Arnhem leren kennen. Wij zorgen ervoor dat jullie personeelsuitje goed geregeld is.
🎉 Een personeelsuitje dat past bij jullie team
Een goed personeelsuitje is meer dan alleen een activiteit. Het is een moment waarop collega’s elkaar eens op een andere manier leren kennen, samen iets beleven en even weg zijn van de dagelijkse werkomgeving.
Daarom organiseren wij geen standaard programma voor iedereen. We kijken naar jullie groep, wensen, beschikbare tijd en budget en zoeken daar een passend uitje bij.
Of jullie nu met 10, 20, 50 of meer dan 100 collega’s zijn: we helpen graag met het organiseren van een geslaagd personeelsuitje in Arnhem. Ook voor grote groepen hebben we verschillende mogelijkheden. Zo organiseerden we bijvoorbeeld een creatieve speurtocht in het Modekwartier voor groepen van 20 tot maar liefst 120 personen.
📍 Leuke personeelsuitjes in Arnhem
Arnhem is een ideale stad voor een personeelsuitje. De combinatie van historische binnenstad, groene parken, bijzondere wijken, gezellige cafés en restaurants zorgt voor veel mogelijkheden.
Een aantal van onze populaire activiteiten:
🚶 Stadswandeling met lokale gids
Ontdek Arnhem samen met een ervaren lokale gids. Kies bijvoorbeeld voor de Hoogtepunten van Arnhem, een wandeling door het historische centrum of een thematische wandeling.
Ook een Slag om Arnhem wandeling, Street Art wandeling, Audrey Hepburn wandeling of wandeling door het Modekwartier behoort tot de mogelijkheden.
Een stadswandeling is ideaal als ontspannen personeelsuitje waarbij je tegelijkertijd iets van Arnhem ziet en leert.
🍺 Bierwandeling door Arnhem
Een gezellige wandeling langs verschillende cafés en brouwerijen, gecombineerd met verhalen over Arnhem, bier en de stad.
Dit is geen standaard kroegentocht waarbij het alleen draait om zoveel mogelijk drinken. De nadruk ligt op gezelligheid, verhalen, uitleg en samen de stad ontdekken.
🍽️ Hap & Stap – culinair personeelsuitje
Liever een personeelsuitje waarbij wandelen en lekker eten worden gecombineerd?
Tijdens onze Hap & Stap Arnhem bezoeken jullie verschillende restaurants. Tussen de gangen door neemt een lokale gids jullie mee voor een wandeling door Arnhem.
Een leuke combinatie van eten, drinken, wandelen en gezelligheid en daardoor zeer geschikt als bedrijfsuitje of teamuitje.
🚲 Fietstour door Arnhem
Arnhem ontdekken op de fiets? Dat kan natuurlijk ook.
Samen met een lokale gids fietsen jullie langs bekende en minder bekende plekken in de stad. Afhankelijk van jullie interesses kunnen we verschillende thema’s combineren, bijvoorbeeld de geschiedenis van Arnhem, Audrey Hepburn en de Slag om Arnhem.
👥 Personeelsuitje voor kleine én grote groepen
Of je nu een uitje organiseert voor een klein team van 10 collega’s of een evenement voor een grote organisatie: we denken graag mee.
ArnhemLife organiseert activiteiten voor kleine groepen én grote groepen van 100 personen of meer. Voor grotere groepen kunnen we verschillende activiteiten en groepen combineren, zodat iedereen actief kan deelnemen.
Ook voor bedrijven die iets bijzonders willen organiseren, maken we graag een programma op maat.
⭐ Waarom een personeelsuitje met ArnhemLife?
✓ Lokale kennis van Arnhem
Wij kennen Arnhem en omgeving goed en laten je graag de stad zien vanuit het perspectief van een local.
✓ Veel verschillende activiteiten
Van wandelen en fietsen tot culinaire uitjes, bierwandelingen, speurtochten en bustours.
✓ Kleine én grote groepen
We organiseren uitjes voor kleine teams én grote bedrijfsgezelschappen.
✓ Volledig op maat mogelijk
Hebben jullie een specifiek idee? Dan kijken we graag wat we voor jullie kunnen organiseren.
✓ Persoonlijk contact
Je hebt rechtstreeks contact met ons en we denken mee over het programma.
🗓️ Personeelsuitje in Arnhem organiseren?
Wil je een personeelsuitje in Arnhem organiseren en weet je nog niet precies wat bij jullie team past?
Vertel ons hoeveel personen er meegaan, wanneer jullie het uitje willen organiseren en wat jullie ongeveer in gedachten hebben. Dan denken wij graag mee over een passend programma.
Van een gezellige middag met collega’s tot een compleet dagprogramma: ArnhemLife helpt je graag om er een geslaagd personeelsuitje van te maken.
📍 Locatie: Arnhem en omgeving
👥 Groepsgrootte: vanaf circa 10 personen, ook grote groepen mogelijk
🕒 Duur: afhankelijk van de gekozen activiteit
💶 Prijs: afhankelijk van groepsgrootte en programma
🗣️ Talen: Nederlands, Engels en Duits
Vraag vrijblijvend naar de mogelijkheden voor jullie personeelsuitje in Arnhem.
📧 info@arnhemlife.nl
















